Євросоюз закриє ринок для екологічно небезпечної продукції

Європейський Союз переглядає енергетичне законодавство і приводить його до кліматичних норм. В ЄС мають намір закрити ринок для продуктів, вироблених з допомогою неекологічних технологій, про що заявила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен на форумі Berlin Energy Transition Dialogue, передає ZN.ua.

«Перед нами стоїть мета – зменшити парникові викиди на 55% до кінця 2029 року, тому в цьому році, до літа, ми переглянемо все європейське енергетичне та кліматичне законодавство», - повідомила фон дер Ляйен.

Вона перерахувала кілька заходів, які будуть прийняті найближчим часом:

·         удосконалити систему торгівлі викидами: розширити її на морський сектор і більш ефективно застосовувати в авіації;

·         підвищити енергоефективність будівель і дорожнього транспорту;

·         збільшити інвестиції в акумуляторну інфраструктуру і батарейні технології;

·         підняти фінансування «зеленої галузі», збільшивши на 350 млрд в рік інвестиції в енергетичну систему протягом найближчих 10 років.

Урсула фон дер Ляйен зазначила, що необхідно «массово інвестувати в дорогі екологічні технології, щоб зробити сталь «зеленою». Тому цього року в ЄС буде представлено захисний механізм Carbon border adjustment mechanism, який заборонить потрапляння на ринок дешевих товарів з-за кордону.

Євросоюз зможе стимулювати також іноземних виробників скорочувати викиди. Сталева промисловість виробляє 9% викидів на планеті. Для металургійної промисловості кращим варіантом є водень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка