Євросоюз фінансує проект генерації енергії океану на островах Бора-Бора

Французька компанія Akuo Energy братиме участь у проекті з отримання енергії від океану (OTEC) та створення ємностей для зберігання водню і систем акумулювання енергії на Бора-Бора, Французька Полінезія, повідомляє Renewables.now.

Французький виробник відновлюваної енергії заявив, що проект спрямований на декарбонізацію секторів виробництва та транспортування електроенергії на островах. Ініціатива здійснюється в рамках європейського проекту IANOS. Компанія Akuo буде надавати технічну та економічну підтримку. Передбачається, що на островах буде створено електростанції OTEC – це спосіб отримати електроенергію, використовуючи різницю температур на поверхні та глибині океану. Потужності таких установок сягатимуть 2 МВт. Ще 2 МВт водневих потужностей та систем акумулювання розташують на одному з рифових островів.

Дві системи називаються відповідно Agrinergie та Aquanergie. Другий етап проекту буде зосереджений на створенні безвуглецевої транспортної мережі. Проект отримав значну фінансову підтримку з боку Європейського Союзу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка