Європейські нафтогазові гіганти побудують чотири офшорних вітрових станції у США

Британська і норвезька компанії - BP і Equinor - об'єдналися для будівництва чотирьох морських вітрових електростанцій біля східного узбережжя США.

Про спільну реалізацію проектів Empire і Beacon нафтогазові гіганти оголосили у четвер, 10 вересня, передає renen

На чотирьох ВЕС, які планують встановити на двох орендованих ділянках морської акваторії, будуть використовувати вітряні турбіни потужністю понад 10 МВт.

Територія Empire Wind, яка була передана в оренду Equinor у 2016 році, знаходиться у 15-30 милях на південний схід від Лонг-Айленда і має загальну площу 80000 акрів, на яких може бути встановлено 2 ГВт вітрових потужностей.

Зона Beacon Wind охоплює загальну територію у 128000 акрів федеральних вод біля узбережжя Нової Англії, де можна встановити 2,4 ГВт офшорних вітрових електростанцій.

BP заплатить Equinor $1,1 млрд за 50-відсоткову частку у чотирьох офшорних ВЕС. Компанії спільно працюватимуть над морськими вітровими проектами Empire і Beacon, при цьому Equinor залишиться оператором проектів на етапах розробки, будівництва та експлуатації.

«Нове партнерство дозволить зробити важливий перший крок у реалізації нашої нової стратегії і у повороті до інтегрованої енергетичної компанії, - зауважив Бернард Луні, виконавчий директор BP. - Офшорна вітроенергетика зростає приблизно на 20% на рік у всьому світі і покликана відіграти ключову роль у скороченні викидів».

Угода повинна бути схвалена регулюючими органами.

Партнери також будуть спільно працювати над вивченням додаткових можливостей на ринку морської вітроенергетики США.

Обидві компанії поставили перед собою амбітні кліматичні цілі. Зокрема, у лютому поточного року BP зобов'язалася стати вуглецево-нейтральною до 2050 року. У серпні британський нафтогазовий концерн представив стратегію розвитку на найближчі десять років, в якій заявлено перетворення "міжнародної нафтової компанії в інтегровану енергетичну компанію" і збільшення електростанцій на ВДЕ до 50 ГВт вже до 2030 року.

Equinor поставила ціль збільшити потужності відновлюваних джерел енергії до 4-6 ГВт до 2026 року і до 12-16 ГВт - до 2035 року і намагається прискорити втілення планів у життя.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: