Європейська кліматична група вимагає посилити вимоги щодо викидів CO2 вантажівками

Європейському Союзу необхідно різко збільшити низькі цільові показники викидів CO2 для комерційних фургонів.

На переконання європейської групи Transport and Environment, таке рішення стимулює перехід на електричні моделі і дозволить повністю відмовитися від продажу викопного палива до 2035 року, передає ukrautoprom.com.ua

«Аналіз продажів фургонів у 2020 році не показав змін у викидах CO2 у порівнянні з 2017 роком», - повідомила T&E.

Виявилось, що цільові показники ЄС щодо викидів CO2 настільки слабкі, що більшість виробників можуть їх виконати, не продавши жодного фургона з нульовим рівнем викидів.

«Стандарти, які вступили у силу на початку 2020 року, повинні були зробити фургони чистіше, але виробникам вантажівок майже нічого не потрібно було робити, щоб їх досягти, – сказав у своїй заяві менеджер з вантажоперевезень T&E Джеймс Нікс. - З огляду на жалюгідні цілі щодо викидів CO2, бум електронної комерції стає кошмаром для нашої планети».

Продажі в ЄС електричних і гібридних легкових автомобілів майже потроїлися і склали більше 1 мільйона автомобілів у минулому році, що становить понад 10% від загального обсягу продажів, завдяки суворим вимогам щодо викидів CO2 і державним субсидіям.

Але продажі електричних фургонів впали приблизно на 2% ринку. «ЄС необхідно перенести свою поточну мету зі скорочення викидів CO2 на 31% до 2027 року зі 2030 року та досягти набагато більш амбітної мети – принаймні, 60% скорочення до 2030 року, - заявили у T&E. – Об’єднана Європа повинна поставити за мету скоротити викиди CO2 на 100% до 2035 року, фактично заборонивши фургони з двигунами внутрішнього згоряння».

Також на переконання T&E, ЄС повинен заборонити виробникам вантажівок виробляти гібридні фургони. «Ми наполягаємо на поступовій відмові від моделей легкових автомобілів PHEV у найближчі кілька років, - зауважують у групі. - Власники не заряджають їх належним чином і занадто покладаються на двигун, що працює на викопному паливі».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка