Європа випередила Китай за кількістю проданих електромобілів

За перший квартал 2020 року п’ять найбільших європейських ринків обійшли Китай за кількістю проданих автівок на електротязі. У період з січня по березень Німеччина, Франція, Великобританія, Італія і Іспанія разом зареєстрували 79 300 повністю електричних транспортних засобів. У Китаї ця цифра склала 77 256 реєстрацій, повідомляє Еurope.autonews.

За той же період продажі в Європі виросли більш ніж удвічі в порівнянні з першим кварталом 2019 року. У Китаї вони скоротилися більш ніж удвічі. Однак ця тенденція може змінитись, зважаючи на перебіг пандемії.

«Китайський уряд знову вводить як субсидії, так і податкові пільги при покупці електромобілів. Також в країні є власні виробничі потужності, тому ми вважаємо, що Китай знову очолить реєстрацію в кінці цього року», – зазначив експерт PwC Фелікс Кюнерт.

Протягом наступних років Китай та Європа змагатимуться в цьому показнику, що вплине не тільки продаж електромобілів, а й на поліпшення відповідної інфраструктури, якості та доступності електрокарів.

Найпопулярнішою у європейських покупців електричною моделлю є Renault Zoe. Вона обійшла Peugeot 208 EV і Volkswagen eGolf. В свою чергу найбільш популярним гібридом серед європейців назвали Outlander PHEV від Mitsubishi.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка