Європа виділить 250 млн євро на передачу вітрової електроенергії з Північного моря

Європейський інвестиційний банк виділив для будівництва на півдні Нідерландів високовольтної лінії електропередачі, по якій піде струм від системи вітряних електростанцій у Північному морі.

Для реалізації проекту TenneT "Zuidwest 380 кВ" кредитна угода була підписана з холдингом TenneT, передає interfax

Високовольтне з'єднання довжиною 43 км між Борсселе і Рілландом модернізується в очікуванні зростання морських вітроенергетичних потужностей біля південно-західного узбережжя Нідерландів, що входять в Борссельську зону вітропарків потужністю 1,4 ГВт.

Проект TenneT "Zuidwest 380 кВ" дозволить підключити вітроелектростанції Північного моря до електромережі і забезпечить високий рівень надійності поставок згенерованої морським вітром електроенергії для користувачів у Нідерландах і за їх межами.

ЄІБ збільшив зобов'язання з кредитування TenneT до 1,8 млрд євро, які підуть на модернізацію і розширення електропередавальних мереж TenneT у Нідерландах і Німеччині, а також сполучних ліній. Одночасно ЄІБ повідомив, що купує частку в Національному фонді енергозбереження Нідерландів (NEF) з інвестиціями в 150 млн євро для кредитування підвищення енергоефективності домогосподарств.

«

«Житлові будинки як і раніше є одним з основних джерел викидів CO2, тому заходи з теплоізоляції та енергозбереження вкрай важливі в боротьбі зі зміною клімату», - наголошується в комюніке.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка