Європа переходить на спеціальне маркування для підзарядки електромобілів

У Європі почнуть використовувати новий узгоджений набір наклейок для електричних транспортних засобів і зарядних станцій з 20 березня.

Нововведення впроваджуються у відповідності до вимог Директиви ЄС про розгортання інфраструктури альтернативних видів палива (2014/94/ЄС), передає ukrautoprom.com.ua

Наклейки будуть наноситися не тільки на зарядні станції, але і на всі нові електромобілі, електроавтобуси, мопеди, мотоцикли, триколісні та квадроцикли.

Мета полягає у тому, щоб допомогти споживачам визначити правильний варіант підзарядки для своїх повністю електричних і гібридних автотранспортних засобів шляхом уніфікації маркування в усьому ЄС.

Щоб допомогти як споживачам, так і операторам пунктів зарядки розібратися з цим нововведенням, коаліція європейських виробників транспортних засобів, операторів зарядної інфраструктури та електроенергетичної галузі опублікувала інформаційні брошури, які у форматі питань та відповідей пояснюють, на яких транспортних засобах будуть з’являтися наклейки, їх призначення і дизайн.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка