Європа обігнала Китай за продажами електрифікованих автомобілів

У січні-липні 2020 року Європа вперше за десятиліття обійшла Китай з продажу електричних і гібридних автомобілів з підзарядкою від електромережі (PHEV).

Про це йдеться у доповіді The Electric Car Report, передає 3dnews

За сім місяців у Європі було продано півмільйона електричних і плагін-гібридних транспортних засобів.

Як повідомляється в звіті, підготовленому незалежним Берлінським аналітиком у сфері автомобільної промисловості Матіасом Шмідтом (Matthias Schmidt), в липні європейці придбали 53 000 електромобілів. Продажі електромобілів і гібридів (PHEV) склали 9% загального обсягу реалізації автомобілів в Західній Європі за сім місяців з початку 2020 року.

Продажі моделей з підзарядкою від електромережі досягли за цей період 500 тисяч, включаючи 269 тис. електромобілів і 231 тис. PHEV. Хоча у липні PHEV випередили за обсягом реалізації електромобілі. Для порівняння, у Китаї за цей період було продано 486 000 автомобілів з підзарядкою від електромережі. Реалізація електромобілів в Європі зросла у річному численні у першому півріччі на 34,3%, перевищивши обсяг продажів за весь 2018 рік.

Зростання реалізації пройшло без особливої участі електромобілів Tesla, так як в першому півріччі у Європу прибуло всього два кораблі з вантажем американського автовиробника. Як вважає аналітик, на поставки Tesla, у тому числі, вплинуло призупинення через коронавірус виробництва на заводі компанії у Фрімонті, де випускаються електромобілі для Європи. У всякому разі частка Tesla на європейському ринку електромобілів впала до 15,2% у другому кварталі 2020 року з 33,8% в третьому кварталі 2019 року, коли спостерігався пік продажів її автомобілів.

Лідером з продажу електромобілів в Європі за сім місяців виявився альянс Renault-Nissan-Mitsubishi, що реалізував 48 835 транспортних засобів. На другому місці знаходиться Volkswagen, чиї продажі, включаючи Porsche Taycan і Audi e-tron, склали 47 188 одиниць. Третє місце у Tesla, що реалізувала 36 652 електромобіля.

Як очікується, цьогоріч у Старому Світі вперше в історії буде реалізовано близько мільйона електричних і плагін-гібридних автомобілів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: