Єврокомісія вкладатиме у створення кліматично нейтральних міст і здорові океани

Єврокомісія фінансово підтримуватиме дослідження у сфері адаптації до змін клімату, створення кліматично нейтральних міст, здорових океанів, морів і внутрішніх вод, чистих грунтів і їжі, а також боротьби з раком.

Такі 5 пріоритетних сфер визначила ЄК в рамках нової програми Horizon Europe в 2021-2027 роках., передає euro-pulse

У цих напрямках планується сформулювати так звані місії-конкретні шляхи вирішення проблем. Це допоможе дослідникам, які претендують на підтримку Євросоюзу, чіткіше сформулювати план роботи, а Єврокомісія зможе об'єктивніше оцінити їх результати.

У перші два тижні вересня жителі ЄС можуть запропонувати свої ідеї для формулювання місій. Ці пропозиції оцінять експерти у кожній з пріоритетних сфер, а фінальні місії будуть представлені у кінці 2020 року.

Рамкова науково-інноваційна програма ЄС Horizon Europe стане наступною після Horizon 2020, яка з 2014 і до кінця 2020 року передбачає фінансування європейських наукових та дослідницьких проектів, а також високотехнологічних розробок. Поточні пріоритети спрямовані на зниження викидів вуглеводнів і стабілізацію клімату, розробку економіки замкнутого циклу, впровадження цифрових технологій в економіку, безпеку і міграцію, а також впровадження проектів у сфері чистої енергетики. Крім того, у рамках програми традиційно підтримується так звана "наука з цікавості" - тобто фундаментальні дослідження, які допомагають зрозуміти навколишній світ, а не вирішити конкретну проблему.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка