Євразійська економічна комісія обнулила ввізні мита на матеріали для сонячних панелей

Євразійська економічна комісія на два роки обнулила ставки ввізних митних зборів щодо ряду товарів, які використовуються при виробництві сонячних панелей.

Таке рішення прийняла Рада ЄЕК, передає interfax.com.ua

Відтак нульові ставки ввізного мита встановлюються для імпортних матеріалів і сировини для випуску фотоелектричних елементів і двосторонніх фотоелектричних модулів на основі гетероструктурної технології. На території Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) виробництво аналогів з необхідними якісними характеристиками відсутнє.

В даний час ставка мита щодо цих матеріалів становить 6,5%.

Рада ЄЕК також доручила колегії комісії в оперативному порядку розглянути питання про обнулення ставок мит щодо ще декількох категорій товарів, які використовуються для виробництва сонячних панелей.

У комісії розраховують, що "прийнята міра буде мати велике значення для прийняття рішень про збільшення виробничих потужностей з випуску сонячних панелей".

"Технологія виробництва двосторонніх сонячних панелей робить продукцію затребуваною не тільки на території Союзу, а й на зарубіжних ринках, - прокоментував рішення Ради ЄЕК директор департаменту митно-тарифного і нетарифного регулювання ЄЕК Ваагн Казарян. - Схвалене сьогодні рішення допоможе підтримати внутрішніх виробників".

Рішення Ради ЄЕК набирає чинності через 10 календарних днів після опублікування.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка