Зменшення витрат на енергоносії в 2-а рази: досвід з Закарпаття

Готельний комплекс «Жива вода» (м. Міжгір’я, Закарпатська обл.) підтверджує свою назву. Приязне ставлення до природи, до її чистоти тут не тільки в назві готелю.

Це підтверджено тим, що у вересні  2013 року, змонтовано і налагоджено систему геотермального теплопостачання з використанням теплових насосів (загальна потужність Q=120 кВт - вода-вода).

Тепловий насос (помпа) це ефективний та економний пристрій, котрий задовольняє приміщення в теплі не спалюючи енергоносіїв, котрі викидають небезпечні речовини в атмосферу. Для забезпечення теплом тепловий насос споживає в 3-4 рази менше електроенергії ніж інші системи. Для цього використовується  властивість певних рідин (таких як фреон) кипіти при низьких температурах. Тепло, отримане тепловою помпою від тепла землі, підшкірних вод доводить до кипіння внутрішню рідину, котра при допомозі стискання створює додаткову теплоту для нагрівання рідини системи опалення.

тепловой-насос2.jpg

Тепловий насос приєднаний до існуючої свердловини і використовує також температуру підшкірних вод. Щогодини пропускає через себе 24 м3 рідини.

Одержані ефекти:
- зменшення в 2-а рази витрат на енергоносії для систем опалення, гарячого водопостачання і підігріву води басейну;
- зменшення залежності від газу;
- зниження викидів продуктів згоряння.
За матеріали ТзОВ «Стала енергія»

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка