У Києві відбудеться захід, де розкажуть, як створювати свої екопроекти

Зелена Школа - це унікальний чотириденний освітній курс від 26 ведучих екотренерів та практиків, що допомагає учасникам створити та реалізувати свій іноваційний еко-проект. Наразі проект оголошує про набір на свій п’ятий лекторій, що відбудеться 16-19 лютого у Києві. 

Основними тематиками Школи цього разу стануть:
  • · відновлювана енергетика та енергоефективність 
  • · екотранспорт та електромобілі 
  • · економіка спільного користування (sharing economy) 
  • · органічне землеробство та пермакультура 
  • · екобудівництво 
  • · екостартапи 
  • · екопоселення та ферми-комуни 
На лекторії будуть представлені цікаві екогаджети, зібрані під час успішних краудфандингових кампаній і покликані полегшити та автоматизувати роботу беспосередньо в органічному землеробстві, висадці сажанців у обезводнених районах, та інші цікаві знахідки.

Крім основних активностей, учасники Школи можуть приєднатися до додаткових заходів: екскурсії до енергоефективного будинку OptimaHouse, семінару із сонячної енергетики від компанії “Атмосфера”, та тест-драйву електромобілів від Oxygen Group.Чи потрібно бути екологом? Ні!
Школу відвідують професійні екологи, бізнесмени та активісти з метою підвищити свою кваліфікацію та здобути нові контакти для майбутнього розвитку. Але велика частина учасників - це люди інших професій, котрі цікавляться еко тематикою, хочуть навчитися створювати екопроекти та вести дружній до природи спосіб життя.

"Надихати людей - по суті і є одна з ключових цілей Школи, - зазначає Максим Залевський, засновник Зеленої Школи. - Ми розкриваємо людям напрямки, про які вони часто взагалі нічого не знали, їх потенціал, особливо у нашій країні. А потім презентуємо діючі проекти". 
Більше про Зелену Школу можна дізнатися у нашому Календарі подій.

Захід буде проводитися в центрі просторі "Ізоляція", м.Київ, вул. Набережно-Лугова, 8

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка