Збитки від екологічних злочинів в Україні перевищують 400 млн грн.

У повідомленні Державного бюро розслідувань йдеться про те, що в економічному розрізі держава втратила від екологічних злочинів сотні мільйонів гривень, пише Укрінформ.

«Розмір встановлених збитків, які виявили працівники ДБР у направлених до суду обвинуваченнях у цій сфері, перевищив 404 млн гривень. При цьому завдяки ДБР відшкодовано збитків на суму, понад 49 млн гривень», – йдеться у повідомленні.

До екологічних правопорушень часто причетні посадовці та працівники державних органів. З початку роботи ДБР повідомило про підозру 334 особам, стосовно 292 фігурантів до суду направлено 147 обвинувальних актів.

Зокрема, до суду направлені обвинувальні акти щодо 2 держслужбовців категорії «А», 9 поліцейських, 1 прикордонника, 198 працівників Державної лісової охорони, 6 працівників Державного рибного агентства, 3 військовослужбовців, 1 працівника Державної кримінально-виконавчої служби України, 72 інших осіб.

«Корумповані посадовці зловживають своїми повноваженнями заради легкої наживи, неправомірної вигоди, а інколи здійснюють екологічні злочини через службову недбалість. Ці суспільно небезпечні дії повинні бути не тільки виявлені, а й попереджені. Тому ДБР не припинить докладати зусиль щодо розкриття та протидії екологічним злочинам», - наголосили у бюро.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка