Завод Audi буде отримувати енергію з геотермальних джерел

У майбутньому угорський завод  Audi в Пері поблизу Дьйору буде отримувати більшу частину теплової енергії за рахунок геотермальної енергії. У рамках нового проекту підприємство Audi Hungaria Motor Kft. вже уклало довгостроковий договір з угорською енергокомпанією DDEnergy. 

Геотермальна установка повинна бути введена в експлуатацію наприкінці 2015 року і забезпечуватиме підприємство мінімум 82 000 МВт⋅г теплової енергії. Геотермальна енергія має покрити близько 60% загальної потреби в теплі  заводу, з конвеєра якого щорічно сходять до 125 000 нових автомобілів, серед яких і Audi A3-Limousine. Крім того, це дозволить підприємству знизити емісію CO2 на 19 800 т на рік. Запланована глибина свердловини сягатиме 2 400 м. Буріння триватиме два місяця, після чого з надр можна буде брати воду температурою 100°C і закачувати до теплового обладнання. 

«Енергоефективні продукти та ресурсозберігаюче виробництво мають найвищий пріоритет при охороні довкілля  Audi», - сказав доктор Хуберт Вальтл (Hubert Waltl), член правління Audi AG. «З усвідомленим застосуванням сировини і енергії ми крок за кроком йдемо шляхом до СО2-нейтрального виробничого майданчика. Мобільність майбутнього має бути СО2-нейтральною — і це стосується не лише двигунів наших автомобілів, а також їх виробництва».

З бурінням в Пері стартує «Геотермальний проект Дьйор», який передбачає використання геотермальної енергії для усього промислового енергопостачання у регіоні. Інвестиції охоплюють окрім бурінням колодязів також створення повної геотермальної системи опалення.

По темі: Геотермальну енергію для опалення будинків можна легко використовувати завдяки енергетичним кошикам

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка