Завдяки німецькому гранту школа на Полтавщині встановить сонячні панелі

Білицька загальноосвітня школа №2, що в Кобеляцькому районі на Полтавщині, використовуватиме сонячну енергію. Навчальний заклад взяв участь у конкурсі і виграв німецький грант від фонду «URBIS», пише Status quo.

Білицька школа невелика – там навчаються всього 52 учня. Керівництво навчального закладу планує перейти на відновлювану енергію. Вони взяли участь в проекті «Перша зелена школа в Полтавському регіоні». Його виконають спільно з ГО «ЕКОЛТАВА» і Кобеляцькою районною радою за підтримки Німецького Фонду «URBIS».

«Конкурсу, в якому брала участь школа, передувала велика робота. Нами був запрошений експерт з Німеччини Маргіта Радетц. Вона приїхала, зробила нашій школі енергоаудит», – зазначив Іван Данько, завідувач філією «Білицька ЗОШ №2».

За рік з бюджету на електроенергію школа в середньому витрачає 34 000 гривен. Щоб заощадити кошти і пустити їх на інші потреби, на даху школи встановлять сонячну електростанцію.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка