Засновники Facebook, Amazon, Virgin та Alibaba Group приєдналися до екологічної ініціативи Білла Гейтса

Як і було обіцяно, засновник корпорації Microsoft  Білл Гейтс оголосив під час конференції ООН зі змін клімату в Парижі про створення найбільшого у світі фонду з дослідження і розвитку чистої енергетики. 

Фонд, а точніше коаліція, отримав назву Breakthrough Energy Coalition. Він покликаний стимулювати залучення інвестицій від приватного сектору у розвиток ВДЕ-проектів. 

Також стало відомо, що до ініціативи Гейтса вже приєдналися глави інших великих компаній, включаючи засновника Facebook Марка Цукерберга, главу Amazon Джеффрі Безоса, засновник корпорації Virgin Річарда Бренсона і власника компанії Alibaba Group Джека Ма, повідомляє Gizmodo.com.

Breakthrough Energy Coalition зазначають, що сучасні технології використання поновлюваних джерел енергії, таких як енергія сонця і вітру, розвиваються швидкими темпами. Однак, на погляд засновників фонду, потрібно вивчити й інші альтернативи. 

Так, фонд підтримуватиме в першу чергу молоді та перспективні компанії, у яких є цікаві ідеї щодо нетрадиційних шляхів виробництва «чистої» та доступної енергії. 

«Ми інвестуватимемо у ідеї, які матимуть потенціал кардинально змінити шлях виробництва та споживання енергії у всьому світі», - зазначив Цукерберг. 

Білл Гейтс  підкреслює, що зазвичай традиційні інвестиційні фонди утримуються від вкладання грошей в подібні дослідження через високі фінансові ризики.


Більше того, в рамках нового проекту Білл Гейтс також оголосив про запуск програми Mission Innovation, яка об’єднає 20 країн (включаючи Великобританію, США, Бразилію, Індію, Китай) з метою подвоєння державних інвестицій у розвиток «зеленої» енергії протягом наступних 5 років. Приміром, у США на розробку подібних технологій щороку витрачається близько 5 млрд доларів. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка