Запоріжжя зобовязалося на 30% скоротити шкідливі викиди до 2030 року

На Міжнародному екофорумі, що стартував 15 жовтня у Запоріжжі, була підписана «Угода мерів щодо клімату та енергії». Таким чином, посадовці Запорізької міськради взяли на себе зобов’язання до 2030 року на 30% скоротити викиди вуглекислого газу, передає Суспільне.

Наскрізним питанням цьогорічного «ЕкоФоруму – 2020» стали кліматичні зміни – як одна з найбільших загроз сучасності.

«Адаптація міських систем до глобальних змін клімату це не лише проблема нашого міста – це глобальна проблема взагалі на всій земній кулі. Температура повітря, що сьогодні по Запоріжжю, піднялася десь на 4 градуси за останні 100 років», – зазначив заступник міського голови Запоріжжя Валерій Еделєв. Окрім підписання європейської кліматичної угоди, також була підписана угода про спільні дії у сфері покращення стану довкілля у місті між Запорізькою міською радою та промисловими підприємствами.

В рамках екофоруму також обговорювалися питання інвестицій в «зелену» енергетику. Присутній на форумі тимчасово виконуючий обов’язки голови Державного агентства з ефективності та енергозбереження України Костянтин Гура повідомив, що за останні 5 років більше ніж 6 мільярдів євро було залучено в сектор відновлюваної енергетики.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка