За зйомку короткометражки про енергозбереження рівненським студентам обіцяють ґаджети

У Рівному учнів та студентів закликають зняти дотепний відеоролик про необхідність економії енергетичних ресурсів.

Конкурс аматорських короткометражок "Енергозбереження - це просто", організаторами якого виступили міська рада та Громадянська мережа ОПОРА, проводиться у рамках Днів сталої енергії.

Учасники повинні просто і водночас винахідливо розповісти про важливість збереження енергії, захисту навколишнього середовища та запропонувати можливі шляхи благоустрою обласного центру.

За словами регіонального координатора Громадянської мережі ОПОРА Ірини Кантарії, конкурс покликаний не лише зробити економію води, електроенергії, тепла і газу модною звичкою серед рівненської молоді, а й створити низку вірусних роликів на цю тему у YouTube та соціальних мережах.

Для участі у конкурсі рівненським школярам та студентам необхідно зняти відеоролик, завантажити його у систему ex.ua та надіслати посилання і контактну інформацію(прізвище та ім'я, номер школи або назву навчального закладу, мобільний телефон) на електронну пошту: oporaenergy1@opora.org.ua. Роботи приймаються до 16 вересня 2015.

Детальнішу інформацію можна отримати у соціальних мережах (група "Енеругозбереження - це просто") та на інформаційному порталі «Житло».

Як запевняють організатори, на переможців вже чекають цінні призи - ультрамодні ґаджети.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка