За життям бджіл у вулику можна спостерігати онлайн

Велику допомогу для вирощування врожаїв приносить невелика бджола, адже вона віками сумлінно запилює кожну квіточку на яку сідає, в тому числі і на тих рослинах, які людство «приручило» і використовує для виробництва продуктів харчування. Але загальне забруднення територій, зміни клімату створюють несприятливі умови для проживання маленьких трударів і все частіше відбуваються акції на підтримку розвитку бджолярства.

Фірма Sumi Agro проводить акцію «Збільшимо популяцію комах запилювачів». Для цього використовує нові досягнення техніки, а саме, мобільні камери поєднані з інтернетом, завдяки яким можна спостерігати за поведінкою городніх тружениць – бджіл.

Камери встановили в двох місцях, де трудяться бджоли - в садах двох господарств. Призначення цих камер – просвітницька функція. Вони реєструють в реальному часі все, що діється перед входом в вулик. Спостерігати за бджолами можна в режимі on-line на сайті фірми Sumi Agro.

Завдяки камерам можна побачити:
- роботу бджіл по формуванню комірок;
- робочі бджілки, які повертаються з вантажем пилку на ворсинках;
- відкладання принесеного нектару, який з часом буде перетворюватися в мед;
- процес замуровування комірок;
- різну поведінку бджіл перед входом у вулик при різних атмосферних умовах і при різних рівнях доступності корму;
- можна побачити і трутнів;
- часом попадають в коло зору камери і птахи чи гризуни, які пробують дістатися до вулика.

Таке живе «кіно» повинно звернути увагу відвідувачів сайту до стану загроз для життя бджіл, що повинно перетворитися в активні дії для ведення екологічного способу співжиття з довкіллям. Є твердження, що при вимиранні бджіл – вимре людство через брак продуктів харчування, які різко припинять розвиватись без запилення.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: