За вісім місяців Німеччина встановила сонячні станції загальною потужністю 3,2ГВт

У січні-серпні 2020 року у Німеччині встановили сонячні електростанції загальною потужністю 3,2 ГВт.

Згідно з даними Німецького Федерального мережевого агентства і постачальників енергії, наразі СЕС вже виробили більше електроенергії, ніж за весь минулий рік, передає elektrovesti

Станом на поточний момент частка сонця у виробництві електрики в Німеччині в 2020 році перевищує 12%. Це видно на верхньому графіку. Оскільки листопад і грудень - не самі сонячні місяці, частка сонця до кінця року дещо знизиться, але все одно залишиться вище 10%. У минулому році частка сонячної енергії, за даними energy-charts (Fraunhofer ISE), склала 9%.

За прогнозом Німецького союзу сонячної енергетики (BSW-Solar), цього року буде встановлено приблизно на 20% більше потужностей сонячної енергетики, ніж у 2019 році.

Energy-charts.de узагальнює статистику, що публікується німецькими системними операторами. У цій статистиці відображається чиста (нетто) вироблення електроенергії в країні, тобто не враховано споживання електроенергії самими електростанціями, а також власна генерація промислових підприємств, спожита самими цими підприємствами.

Німецький досвід показує, що в промислово розвиненій країні з великим енергоспоживанням (Німеччина входить в десятку найбільших виробників електроенергії в світі) і з вельми посередніми сонячними ресурсами фотоелектрична електроенергетика може виробляти вагому частину електроенергії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка