За три місяці домогосподарства в Україні встановили 4240 сонячні станції

У липні-вересні 2021 року приватні домогосподарства в Україні встановили 4240 сонячних електростанцій.

Такі дані моніторингу, що проводить Держенергоефективності щоквартально на основі даних постачальників універсальних послуг та операторів системи розподілу, передає saee.gov.ua.

Цьогорічний III квартал показав удвічі кращий показник у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

У трійку регіонів-лідерів за кількістю встановлених домашніх СЕС увійшли Дніпропетровщина - 5559, Закарпаття – 3225 та Тернопільщина – 3068.

В Україні більше 39 тисяч домогосподарств використовують сонячні електростанції та заощаджують на рахунках за електроенергію. При цьому, загальна потужність встановлених СЕС у домогосподарствах перевищила 1 ГВт.


Завдяки сонячним електростанціям приватні домогосподарства мають змогу самостійно забезпечувати свої потреби в електроенергії, заощаджувати на рахунках за електроенергію, бути автономними(за умови установки акумуляторного обладнання або комбінування різних технологій використання відновлюваних джерел енергії) і заощадливими споживачами: користуватися електротехнікою класу енергоефективності А та вище, енергоощадними системами освітлення та впроваджувати «smart»-технології.

Для подальшої підтримки такої малої розподіленої генерації відповідно до європейських стандартів спільними зусиллями Міненерго, Держенергоефективності та партнерів ведеться робота над розробкою нової системи – Net Billing.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка