За спалення токсичних відходів посеред міста у Кропивницькому підприємець заплатить штраф $65

У Кропивницькому ТОВ "ЕКОВДМ" заплатить за спалення токсичних відходів в одному з мікрорайонів міста всього 1700 грн ($65).

Підприємство оштрафувала Адміністративна комісія Кіровоградської міської ради за спалювання небезпечних відходів просто неба, передає Українські національні новини.

На минулому тижні ТОВ "ЕКОВДМ", яке спеціалізується на утилізації небезпечних відходів, привернуло увагу інспекторів, влаштувавши вознище з токсичних відходів.

Як стверджують експерти, подібна практика дуже поширена в Україні. 

«Ліцензії на роботу з отрутохімікатами отримують підприємства без належних ресурсів і технологій, тому вони беруть гроші і, не маючи матеріально-технічної бази, викидають їх де-небудь або спалюють, - кажуть фахівці. - Сплатити штраф за спалення токсичних відходів дешевше, ніж їх утилізовувати».

Оскільки в Україні діє мораторій на перевірки бізнесу, недобросовісні підприємства практично неможливо притягти до відповідальності. Саме тому утилізацію небезпечних відходів в нашій країні називають "паперовою" або віртуальною. Після такої "утилізації" небезпечні відходи опиняються на стихійних звалищах біля річок, лісів і житлових будинків. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка