За рік США запустили вітрові станції загальною потужністю 17 ГВт

У 2020 році у США побудували вітроелектростанції загальною потужністю 17 ГВт.

Згідно зі звітом Американської асоціації чистої енергії (American Clean Power Associatiom), показник майже подвоївся у порівнянні з попереднім роком і досяг рекордного рівня, передає mind.ua

Передбачається, що 17 ГВт вітроенергетичних потужностей достатньо для живлення понад 5 млн будинків.

Найбільше зростання відбулося у IV кварталі, оскільки девелопери приступили до завершення проектів до очікуваного закінчення терміну дії федеральних податкових пільг у кінці року. Зокрема, найбільші вітроенергетичні потужності були введені в експлуатацію у Техасі, Вайомінгу, Оклахомі та Айові.

В останні місяці 2020 року вітроенергетика США оновила добові і погодинні рекорди вироблення. Погодинні дані, зібрані Управлінням енергетичної інформації, зафіксували годинний рекорд, встановлений 22 грудня, і добовий рекорд, встановлений на наступний день.

«У 2020 році попри всі проблеми, які COVID-19 поставив перед нашим бізнесом, ми все одно побили майже всі рекорди по потужності і зростанню, - сказала Хізер Зічал, генеральний директор асоціації.

Зараз у США працює близько 122 ГВт вітроенергетичних потужностей, яких достатньо для забезпечення електроенергією близько 38 млн будинків.

Протягом 2021 року в США планується ввести в експлуатацію 12,2 ГВт нових вітрових потужностей, більше половини з яких – у Техасі та Оклахомі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка