За рік США встановили вітрові станції загальною потужністю 14,2 ГВт

У 2020 році у Сполучених Штатах було введено в експлуатацію вітрові електростанції рекордною загальною потужністю 14,2 ГВт.

Такі дані опублікувало Управління енергетичної інформації США (EIA), передає eia.gov

Встановлена потужність вітроенергетики США досягла 118 ГВт і виробила 8,4% електроенергії у 2020 році. Попередній рекорд був зафіксований у 2012 році, у якому було встановлено ВЕС загальною потужністю 12,2 ГВт.

Згідно з прогнозом EIA, частка вітроенергетики у виробництві електрики у США у 2021 році досягне 10%.


Незаперечним лідером вітроенергетики за обсягами вироблення і часткою серед штатів є Техас, де торік було побудовано більше 30 ГВт вітрових електростанцій, які виробляють близько 100 ТВт*год електроенергії на рік – 20% генерації. За часткою вітроенергетики у електрогенерації перші місця займать Айова і Канзас - 58% і 43% відповідно.

Трохи раніше, ніж ці офіційні дані, результати діяльності сектора опублікувала Американська асоціація чистої енергії (ACPA). Цифри відрізняються. За версією ACPA у 2020 році було додано 16,9 ГВт вітрових електростанцій, а встановлена потужність вітроенергетики у країні досягла 122,5 ГВт. Таке трапляється. Буває, що федеральний уряд гірше «бачить» поточний розвиток галузі, ніж галузеві організації.

За даними ACPA, на пізніх стадіях опрацювання, включаючи стадію будівництва, у США знаходяться проекти вітроенергетики загальною потужністю майже 35 ГВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка