За рік Німеччина переробила 14,4 млн тонн пластику

У Німеччині переробили 14,4 млн тонн пластику у 2017 році, тоді як спожили 11,8 млн тонн.

Про це свідчать дані Федерального Міністерства екології, охорони природи і безпеки ядерних реакторів Німеччини, передає unipack.

Оскільки частина продукції експортується або має тривалий термін служби, наприклад, вітряки, тільки близько половини спожитого пластику в Німеччині припадає на відходи, а саме 6,15 млн тонн у 2017 році. Приблизно 45,9% з них були відправлені на вторинну переробку (рециклінг), 52,7% було спалено для отримання енергії.

Зі спалених відходів пластику 17,9% було використано в якості замінника палива, і ще 34,8 % відправлено на сміттєспалювальні заводи для отримання енергії.

Таким чином, ступінь вторинної переробки пластику становить близько 46%. У натуральному виразі це 2,8 млн тонн пластику, з яких 1,9 млн тонн було використано у Німеччині для виробництва нових пластмасових виробів. Таку кількість отримали внаслідок втрати ваги через вологу, забруднення або виділення певних кольорів - це приблизно 30%.

Для упаковки ступінь вторинної переробки трохи вище. У 2016 році було вдруге перероблено більше 50% пластикової упаковки.

Іноді ступінь переробки пластику плутають зі ступенем використання рециклата (вдруге переробленої сировини) у виробництві продукції з пластику. Остання становить 5,6%. Це кількість відходів пластику, що надходить з жовтих контейнерів і мішків, які використовують при виготовленні нової пластикової продукції. Ця цифра відноситься до виробництва пластмас, а не до відходів, які фактично доступні для переробки і тому вона не підходить для порівняння зі ступенем вторинної переробки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка