За рік Німеччина скоротила викиди СО2 на 6,3%

У 2019 році Німеччина продукувала близько 805 мільйонів тонн парникових газів, що приблизно на 54 мільйони тонн або на 6,3% менше, ніж у 2018 році.

Згідно з новою урядовою доповіддю, опублікованою 16 березня Міністерством навколишнього середовища, викиди у країні допомагають скоротити політика ціноутворення на вуглець в ЄС і виведення з експлуатації вугільних електростанцій, передає aussiedlerbote.de

Однак ця тенденція не поширюється на викиди СО2 від опалення будинків і використання автомобілів.

За винятком глобальної економічної кризи 2009 року, скорочення викидів у Німеччині в 2019 році стало найбільшим щорічним зниженням в країні з 1990 року. У порівнянні з показниками 30-річної давнини, ФРН вже скоротила свої викиди на 35,7%.

Наймасштабніше скорочення викидів було зареєстровано в енергетичному секторі Німеччини, де було відзначено зменшення викидів CO2 на 51 мільйонів тонн. Це на 16,5% менше, ніж у попередньому році. Ключовим фактором є використання газових електростанцій замість вугільних.

У звіті наголошується, що середня ціна за тонну CO2 в 2019 році була майже в два рази вище, ніж в 2018 році, що робить експлуатацію вугільних електростанцій в 2019 році часто дорожчою, ніж у газових електростанцій.

У сільськогосподарському секторі країни також спостерігалося скорочення викидів парникових газів на 2,3%. Це було пов'язано зі скороченням поголів'я худоби і свиней, а також зниженням продажів мінеральних добрив на 10,3%.

Уряд Німеччини пообіцяв скоротити викиди як мінімум на 55% до 2030 року. Це стане можливим завдяки успішній реформі європейської торгівлі квотами на викиди, низькій ціні на газ, розширенню використання вітрової та сонячної енергії та зупинці перших енергоблоків на вугільних електростанціях.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка