За рік Німеччина планує встановити 100 водневих заправок

У 2020 році у Німеччині введуть в експлуатацію 100 водневих заправних станцій.

Таку мету поставило перед собою H2 MOBILITY Deutschland - підприємство створене компаніями Air Liquide, OMV, Daimler, Linde, Shell і TOTAL, передає nefterynok.info

Водневі заправні станції встановлюватимуть у столичних районах, а також уздовж основних доріг і автомагістралей.

Закрема, H2 MOBILITY Deutschland, Air Liquide і OMV відкрили у першій декаді лютого першу водневу заправну станцію у Гейдельберзі. Обладнання для ВЗС розроблено компанією Air Liquide і дозволяє заправляти близько 40 водневих електромобілів на добу.

На будівництво водневої станції у Гейдельберзі компанія H2 MOBILITY отримала транш у розмірі близько €950 тис від Федерального міністерства транспорту і цифрової інфраструктури (BMVI) у рамках національної інноваційної програми з водневих технологій і паливних елементів (NIP).

"Ми систематично розширюємо мережу водневих заправних станцій у Німеччині і створюємо умови, які дозволять більшій кількості людей і компаній перейти на водень, - сказав керуючий директор H2 MOBILITY Ніколас Іван. - Після введення в експлуатацію 100 ВЗС протягом 2020 року, наша компанія будуватиме нові станції там, де є попит, бо легкові та комерційні fuel-cell vehicle – автомобілі на водневих паливних елементах(FCV) займуть значну частку світового транспортного ринку і внесуть істотний внесок у скорочення викидів у дорожньому русі".

За підсумками 2019 року сектор водневих паливних елементів показав рекордне зростання. Його сумарна ємність вперше перевищила 1 гігават*год(ГВт*год) і виросла більш ніж на 40% у порівнянні з 2018 роком.

Згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Федеральним міністерством транспорту Німеччини і компанією H2 MOBILITY, до кінця 2021 року німецькі ВЗС зможуть обслуговувати 60 тис. легкових і 500 комерційних FCV.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка