За півроку у світі мігрували 10 мільйонів людей через кліматичні лиха

З вересня 2020 року по лютий 2021 року у світі мігрували 10 мільйонів людей через кліматичні лиха.

Такі дані озвучила Міжнародна федерація товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, передає ecosphere.press

«Проблема кліматичних біженців існує вже зараз і нові дані доводять, що світове переселення збільшується з кожним роком, — заявила Хелен Брант з Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. — Ситуація погіршується, оскільки зміна клімату посилює вже існуючі фактори: бідність, військові конфлікти і політична нестабільність, - ледве люди оговтуються від попередньої біди, на них звалюється наступна».

Тільки за останні півроку через різні кліматичні лиха покинути свої будинки довелося 10 мільйонам людей. Переважна більшість міграцій була викликана аномальними погодними умовами. Люди були також змушені виїхати через посухи, повені, виверження вулканів і землетрусів.

«За ці ж півроку через військові конфлікти вимушено змінили місце проживання 2,5 мільйона осіб – це 25% від числа кліматичних біженців, - зауважують у Міжнародній федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. - Більшість внутрішніх переселень сьогодні викликані саме кліматичними лихами».

До середини століття 200 мільйонів людей можуть втратити свій будинок через підвищення рівня моря і екстремальних температур.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка