За півроку на Житомирщині встановили 35 домашніх сонячних станцій, з яких 9 вже отримали 20% компенсації

За півроку у Житомирській області приватні домогосподарства встановили 35 домашніх сонячних електростанцій на умовах 20% компенсації з обласного бюджету.

Як повідомляє Департамент містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ Житомирської ОДА, наразі обіцяне відшкодування отримали власники 9 домашніх СЕС, передає oda.zt.gov.ua.

"Програма користується попитом, - зазначає голова Житомирської ОДА, ініціатор програми Ігор Гундич. – Жителі області починають використовувати альтернативні види енергетики, стають енергонезалежними – і не лише економлять власні кошти, а й мають змогу продавати надлишкову енергію за "зеленим тарифом".

Жителі Житомирської області можуть отримати відшкодування у розмірі до 50 тис. гривень з обласного бюджету - 15% від вартості систем сонячного теплопостачання та 20% від вартості сонячних панелей, а також обладнання і матеріалів для використання альтернативних джерел енергії.

Для отримання компенсації необхідно вибрати потрібне обладнання у постачальника, взяти на нього рахунок-фактуру та завітати до будь-якого державного банку (Укрексімбанк, Укргазбанк, Ощадбанк, Приватбанк) і взяти кредит на сонячну станцію. Потім необхідно купити обладнання, встановити його та підтвердити факт встановлення в Обленерго. Далі банк передає всі відомості про позичальника обласній комісії, яка приймає рішення та повідомляє банк.

За довідками можна звертатися за телефоном: (0412) 47-47-12. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка