За півроку на Хмельниччині запустили сонячні станції потужністю 50МВт

У січні-червні 2019 року у Хмельницькій області ввели в експлуатацію 9 сонячних електростанцій потужністю 50 МВт.

За словами директора Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Олени Бохонської, за шість місяців СЕС згенерували 66,5 млн кВт-год електроенергії, передає ngp-ua.info.

"До найбільших проектів, реалізованих на території області можна віднести сонячну станцію потужністю 9 МВт у селі Станіславівка Віньковецького району, ТОВ "Грінватех", СЕС площею 20 м і потужністю 10 МВт га у селі Маків, Дунаєвецького району, ТОВ "Сонячні Дунаївці" та СЕС на території селі Панівці, Кам'янець-Подільського району потужністю 63,8 МВт, ПП "Подільськенерго", - зазначає вона. - Також встановлення сонячної електростанції передбачає проект з будівництва ТОВ "Агро Про Менеджмент" у селі Кременчуки Красилівського району виробничого комплексу для підготовки, зберігання, первинної та подальшої переробки зерна кукурудзи і побічних продуктів, реалізація якого почалася у квітні 2019 року".

Загалом у січні-червні 2019 року у Хмельницькій області з відновлювальних джерел енергії було вироблено 98,4 млн кВт-год електроенергії, що у 2,4 рази більше у порівнянні зі звітним періодом минулого року. Зокрема, 10 млн кВт-год електроенергії вироблено малими гідроелектростанціями, 66,5 млн кВт-год - сонячними електростанціями, а 21,9 млн кВт-год - біогазовими установками.

У першій половині 2019 року ТОВ "Теофіпольська енергетична компанія" запустила в експлуатацію II чергу біогазової установки з комплексного виробництва електроенергії з біогазу потужністю 10,5 МВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: