За підтримки ОДА мешканці Житомирщини встановили 31 сонячну електростанцію

31 мешканець Житомирської області вже скористався програмою підтримки від обласної держадміністрації і встановив сонячні електростанції. Власники СЕС можуть не лише бути енергонезалежними, продавати електроенергію за «зеленим тарифом», але і отримати відшкодування з обласного бюджету до 20% на встановлення електростанції та 15% на сонячні панелі і батареї.

В області зараз працюють 62 сонячні електростанції. Житомирська ОДА чекає на нові заявки на відшкодування вартості встановлених електростанцій. Цього року на «теплі» кредити та на компенсацію за сонячні електростанції в обласному бюджеті передбачено 4 мільйони гривень.

Щоб отримати кошти на встановлення сонячних батарей та електростанцій потрібно спочатку обрати необхідне обладнання у постачальника та взяти на нього рахунок-фактуру; потім завітати до будь-якого державного банку (Укрексімбанк, Укргазбанк, Ощадбанк, Приватбанк) і взяти кредит на встановлення систем сонячного теплопостачання. Наступним кроком буде покупка та установка обладнання та підтвердження цього факту в Обленерго. Після цього банк передає всі відомості про позичальника обласній комісії, яка приймає рішення та повідомляє банк. В результаті банк відшкодовує до 20% від тіла кредиту.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка