За п'ять місяців Китай експортував 37 ГВт сонячних модулів

За перші п'ять місяців 2021 року Китай експортував 36,9 ГВт сонячних модулів.

Про це свідчить статистика китайської Асоціацією фотоелектричної промисловості (CPIA), передає world-energy.org

Це більше обсягу панелей, проданих за межами Китаю, на 36% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а вартість всього експорту, пов'язаного з фотоелектричними матеріалами, з Китаю зросла на аналогічний обсяг, досягнувши 9,86 мільярда доларів за п'ятимісячний період, згідно з даними CPIA.

Залежність китайського виробника від продажів своїх виробів зі скла для сонячних панелей знову стала очевидною, оскільки продукти з листового скла забезпечили 83% виручки бізнесу у першому півріччі, приносячи 3,32 млрд юанів (514 млн доларів США) у січні-червні, що трохи нижче, ніж 85% від загального грошового потоку, що припадає на виручку від фотоелектричних панелей у розмірі 2,13 млрд юанів (330 млн доларів США) роком раніше, оскільки глобальна нестача сонячного скла почала відчуватися.

Компанія Flat Glass повідомила про загальну шестимісячну виручку у розмірі 4,03 млрд юанів (623 млн доларів США), у тому числі від архітектурного скла - у розмірі 304 млн юанів (47 млн доларів США).

Скло для сонячних панелей забезпечило валовий прибуток у розмірі 1,67 мільярда юанів (258 мільйонів доларів) у першому півріччі для листового скла, у порівнянні з 852 мільйонами юанів(132 мільйони доларів) минулого разу, і на його частку припадає половина шестимісячного валового прибутку компанії, у порівнянні з 40% у річному численні.

Як і інші китайські виробники сонячного скла, листове скло просувається - або, можливо, це повинно бути "плавлення" - вперед з планами розширення виробничих потужностей навіть в умовах цін, які почали знижуватися у другому кварталі по мірі того, як будувалося все більше і більше виробничих ліній.

Компанія Flat Glass заявила, що у кожному з перших двох кварталів цього року вона додала виробничі потужності з виробництва фотоелектричних елементів потужністю 1200 тонн у день, і буде продовжувати у тому ж темпі до кінця року.

Компанія додала ще одну лінію потужністю 1000 тонн на заводі у Хайфоні у В'єтнамі, де вона відкрила аналогічний актив в останньому кварталі 2020 року, а протягом останнього тримісячного періоду почала холодний ремонт і реконструкцію лінії сонячного скла потужністю 600 тонн на день у Цзясіні, провінція Чжецзян.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка