За місяць Німеччина встановила 435 МВт сонячних станцій

За місяць Німеччина встановила 435 МВт сонячних станцій

У серпні Німеччина встановила сонячні електростанції загальною потужністю 434,5 МВт.

Про це свідчать дані Федерального мережевого агентства Bundesnetzagentur, передає pv-magazine.com.

Цей показник не дуже відрізняється від 434,9 МВт у липні цього року і 409,2 МВт у серпні 2020 року.

За перші вісім місяців 2021 року розробники підключили до мережі 3,61 ГВт сонячної енергії у порівнянні з 3,2 ГВт за аналогічний період роком раніше. Сукупна сонячна потужність Німеччини у кінці серпня перевищила 56,1 ГВт.

Близько 294 МВт встановленої сонячної потужності припадає на проекти, розмір яких не перевищує 300 кВт, відповідно до схеми пільгових тарифів. У серпні к країні було встановлено лише кілька проектів на дахах, що перевищують цей поріг потужності, що свідчить про те, що зміни у законодавстві, внесені відповідно до нового закону Про відновлювані джерела енергії, зробили негативний вплив на цей сегмент ринку. З іншого боку, проекти потужністю від 300 до 750 кВт мають можливість брати участь у тендерах або отримувати подвійний пільговий тариф.

Ще 140 МВт припадає на фотоелектричні установки потужністю понад 750 кВт, які були обрані у рамках тендеру Німеччини на великомасштабні поновлювані джерела енергії.

Bundesnetzagentur також опублікував нові ставки компенсації, які почнуть діяти у жовтні. Щомісячне зниження субсидій на сонячну енергію залишається на рівні 1,4%, у той час як фіксовані «зелені» тарифи для систем на даху будуть варіюватися від 0,0714 євро/кВт*год до 0,0543 євро /кВт*год, в залежності від потужності СЕС.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка