За два роки частка ВДЕ в Україні має збільшитися до 11%

Україна до 2020 року планує досягнути 11% відновлювальних джерел енергії у кінцевому енергоспоживанні  та виконати  раніше взяті зобов'язання, про це повідомив на міжнародній конференції щодо виконання цілей Паризької кліматичної угоди Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За його словами зараз активно впроваджується реформа енергоефективності, а також реалізуються Національний план дій з енергоефективності на період до 2020 року та Національний план дій з відновлювальних джерел енергії.

"Дуже важливо не тільки окреслювати кількісні показники в Національних планах дій, а чітко визначити інструментарій, за допомогою якого будуть досягатися якісні показники. Ми взяли на себе зобов’язання до 2020 року скоротити на 9% енергоспоживання від середнього рівня 2005-2009 років. Щодо розвитку альтернативної енергетики, Україна наразі використовує тільки 2,6% енергії з відновлювальних джерел. Наша мета - до 2020 року досягти 11% використання ВДЕ у кінцевому енергоспоживанні. І ці амбітні цілі ми маємо досягти", - зазначив Геннадій Зубко.

Міжнародна конференція щодо досягнення цілей Паризької Угоди відбулася 24 квітня в Києві за підтримки Світвого Банку. У заході прийняли участь віце-прем’єр-міністр - Міністр регіональнго розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак,  депутати, представники міжнародних організацій, міністерств і відомств, громадських організацій, експертної спільноти і представники бізнесу.

"Я свідомий, що низьковуглецевий, як і сталий розвиток та циклічна економіка, досі залишаються незрозумілими термінами для більшості людей в Україні. Про осмислення цих процесів свідчитимуть сонячні панелі на будинку кожного українця, нові екотехнологіі на виробництвах. Зрештою, сформований новий світогляд по відношенню до довкілля та природних ресурсів, бо вони насправді вичерпні. Більше того, маємо приклади десятків країн, які вже відмовилися від вугілля. Нам це потрібно, щоб вижити у новому світі, щоб через 20 чи 30 років наша економіка була конкурентноздатною, а Україна успішною", - в свою чергу відзначив Остап Семерак коментуючи подію на своїй сторінці в Facebook.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка