За два роки у кліматичні проекти інвестували $1,263 трлн

У 2019 році інвестиції у кліматичні проекти склали близько $623 млрд, а у 2020 році — $640 млрд.

Про це свідчить доповідь некомерційної організації Climate Policy Initiative (CPI), передає interfax.com.ua

«Глобальні інвестиції у кліматичні проекти зросли у 2019 і 2020 роках, але їх обсяг недостатній для переходу до низьковуглецевої економіки, а також для мінімізації наслідків зміни клімату, - . - Обсяги інвестицій є рекордними, але темпи їх зростання сповільнилися».

Організація публікує дані про інвестиції у кліматичні проекти кожні два роки. Збільшення інвестицій у боротьбу зі зміною клімату є важливою метою Глобальної конференції з клімату (COP-26), яка пройде у Глазго у листопаді 2021 року, пише газета The Wall Street Journal.

В останній доповіді CPI зазначається, що жодна з галузей не отримує достатніх інвестицій для руху до низьковуглецевої економіки відповідно до цілей Паризької угоди по клімату 2015 року.

«В ідеалі обсяги кліматичних інвестицій повинні обчислюватися трильйонами доларів - йдеться у доповіді організації. - За останні п'ять років ми бачили безліч ініціатив, націлених на рух у бік нульових викидів, однак це ще не знайшло повною мірою відображення в обсягах інвестицій, а також у тенденціях у плані викидів».

Близько 51% загального обсягу кліматичного фінансування у 2019 і 2020 роках припало на частку державного сектора, відзначають у CPI. Більше двох третин коштів надали різні інститути розвитку. Водночас організація відзначає зростаючу роль комерційних банків у США, Західній Європі та Китаї у фінансування проектів у сфері відновлюваної енергетики.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка