За декілька місяців шість шкіл Кривого Рогу заробили на роздільному зборі сміття понад 11 тис гривень

За декілька місяців шість шкіл Кривого Рогу заробили на роздільному зборі сміття понад 11, 457 тисяч гривень.

Спеціальні контейнери були безкоштовно встановлені у 11 навчальних закладах обласного центру у грудні 2016 року в рамках еко-проекту, передає Перший Криворіжський

Шість шкіл зуміли не лише зробити значний внесок у збереження навколишнього середовища, а й отримати додаткові кошти.

Найуспішніший досвід продемонструвала КЗШ№37, учні якої менше, ніж за два місяці зібрали вторинної сировини на 5143 гривень і придбали 133 підручники для початкових класів.

У загальноосвітній школі №114 заробили на відходах 640 гривень і вирішили за виручені кошти придбати настільний теніс.

Самоврядування гімназії №95 вирішило кошти від першої здачі макулатури, склобою і ПEТ-пляшок - 1540 грн – витратити на виготовлення українських костюмів для учасників гімназійного самоврядування.

У школі №119 зібрані на здачі вторинної сировини 947 гривень витратили у 2017 році на мотиваційний захід "Гордість школи", на якому вже другий рік поспіль відзначають найкращих учнів, переможців змагань, олімпіад та конкурсів.

Перетворювати сміття на допомогу вирішили у Криворізькому науково-технічному металургійному ліцеї №16. Зароблені за три місяці на відходах 726 гривень підуть у благодійний фонд ліцею, який витратить їх на дітей, яким необхідне термінове лікування. За два збори 112 найактивніших ліцеїсток та ліцеїстів отримали солодкі заохочення.

Криворіжська загальноосвітня школа №15 взяла участь у проекті найефективніше: першою провела збір, за невеликий термін встигла організувати проміжні здачі сировини та вийти на підсумкове нагородження. Отримані 2461 гривень навчальний заклад витратить на озеленення подвір'я та благоустрій шкільної території.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка