За чотири роки найбільші банки світу вклали у викопне паливо $3,8 трлн

60 найбільших у світі комерційних і інвестиційних банків спільно вклали $3,8 трлн у викопне паливо з 2016 по 2020 роки.

Про це йдеться у новій доповіді Banking on Climate Chaos 2021, опублікованій кліматичними організаціями, передає mind.ua

«Цей звіт служить перевіркою реальності для банків, які думають, що розпливчастих цілей щодо «нульових викидів» досить, щоб зупинити кліматичну кризу», – каже старший аналітик-дослідник Oil Change International Лорн Стокман.

У річному вираженні загальне фінансування викопного палива впало на 9% у 2020 році. Але у звіті це пояснюється пов'язаними з COVID-19 обмеженнями попиту.

«Фінансування викопного палива 60 найбільшими комерційними та інвестиційними банками світу у 2020 році було вищим, ніж у 2016 – першому році дії Паризької кліматичної угоди», - наголошують у доповіді.

Згідно зі звітом, трьома банками, які надали найбільше фінансування викопним видам палива у 2020 році, були JPMorgan Chase - $51,3 млрд., Citi – $48,4 млрд. і Bank of America – $42,1 млрд.

Новий звіт, вже 12-й за рахунком, підготовлений некомерційними організаціями Rainforest Action Network, Bank Track, Indhibited Environmental Network, Oil Change International, Reclaim Finance і Sierra Club.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка