За 9 місяців Іспанія встановила сонячні і вітрові станції загальною потужністю 2,1 ГВт

У січні-вересні 2020 року в Іспанії були введені в експлуатацію сонячні електростанції загальною потужністю 1296 МВт і вітрові електростанції загальною потужністю 818 МВт.  

Статистику розвитку електроенергетики за перші три квартали поточного року в країні опублікував іспанський системний оператор Red Electrica de Espana (REE), передає renen

Частка вітрової і сонячної (включаючи CSP) електроенергетики у виробленні електроенергії в Іспанії за дев'ять місяців 2020 року склала 28,8%.

Вітроенергетика займає перше місце за встановленою потужністю (26,7 ГВт). Встановлена потужність сонячної електроенергетики в Іспанії у кінці вересня перевищила 10 ГВт.


«У період по 30 вересня поточного року загальний обсяг електроенергії, що виробляється за допомогою фотоелектричних установок, на 67,5% вище, ніж за перші дев'ять місяців 2019 року, — зазначає REE. - Їх частка у структурі генерації зросла з 3,8% у 2019 році до 6,6%».

На даний момент частка відновлюваної енергетики, з урахуванням гідроелектростанцій, становить більше половини (51,7%) встановленої потужності іспанської енергосистеми (111,3 ГВт).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка