За 5 років сонячні потужності країн Середньої Азії досягнуть 4 ГВт

Країни Середньої Азії не на жарт «розігналися» в сфері відновлювальних джерел енергії, зокрема в напрямку розвитку сонячної енергетики. 

У найближчі 5 років такі країни як Азербайджан, Узбекистан, Казахстан, Таджикистан, а також Іран будуть знаходитися в центрі уваги найбільших міжнародних гравців-інвесторів у сонячній енергогалузі, повідомляє ua-energy.org.

Зокрема, згідно планів розвитку енергетичної галузі зазначених країн, до 2020 року в даному регіоні планують побудувати більше 600 об’єктів сонячної енергетики, загальна потужність яких перевищить 4 000 МВт. 

В Азербайджані, наприклад, до 2020 року буде реалізовано інвестиційний проект, згідно якого сонячні енергопотужності країни досягнуть більше 600 МВт. 

В різних регіонах Казахстану до 2018 побудують PV-об’єкти потужністю більше 200 МВт. На аналогічний показних до 2019 року також планує вийти Узбекистан.

По темі: У Казахстані почали виробляти сонячні батареї

Однак абсолютним лідером в плані розвитку сонячної енергетики може стати Іран: вже за три роки, до 2018 р., уряд країни планує ввести в експлуатацію ряд сонячних електростанція загальною потужністю близько 3 000 МВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка