За 5 місяців Німеччина встановила 2,9 ГВт сонячних станцій

У січні-травні Німеччина встановила сонячних електростанцій загальною потужністю 2851,4 МВт.

Про це свідчать останні дані федерального мережевого агентства Bundesnetzagentur, передає world-energy.org

З щомісячних нових додавань 295 МВт були представлені фотоелектричними установками, побудованими поза тендерною схемою для проектів потужністю від 300 кВт до 10 МВт.

Значне зниження числа нових фотоелектричних установок було зареєстровано в сегменті проектів на даху потужністю від 300 кВт до 750 кВт, які до реформи закону Німеччини про відновлювані джерела енергії, прийнятого в кінці 2020 року, мали право на отримання пільгового тарифу і які тепер включені в категорії проектів, які повинні брати участь в тендерах.

Зокрема, у травні Німеччина додала 403,1 МВт нових фотоелектричних потужностей, що менше ніж у травні 2020 року(446 МВт). Bundesnetzagentur також повідомив, що у травні до мереж були підключені наземні фотоелектричні установки загальною потужністю 108 МВт.

Примітно, що у квітні цього року Німеччина встановила 691,4 МВт сонячних електростанцій. Сукупна потужність всіх субсидованих фотоелектричних систем в Німеччині у кінці травня досягла 55,9 ГВт.

Федеральне мережеве агентство також опублікувало нові ставки компенсацій, які почнуться в липні. Щомісячне зниження субсидій на сонячну енергію залишається на рівні 1,4%, в той час як фіксовані тарифи для систем на даху будуть варіюватися від 0,0747 євро/кВт*год до 0,0568 євро/кВт*год, в залежності від розміру.

У січні-травні 2020 року потужність фотоелектричних установок становила близько 1927 МВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка