За 4 роки на Одещині планують втричі збільшити виробництво електроенергії за рахунок сонячних станцій

До 2021 року в Одеській області мають намір збільшити виробництво електроенергії за рахунок сонячних електростанцій втричі - до 1 мільйярда кВт-годин.

За словами директора департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Одеської обласної державної адміністрації Антона Шалигайла, наразі цей показник становить 4,7% від загального електроспоживання регіону або 300 мільйонів кВт-годин у рік, передає Одеська ОДА. 

"Наразі в Одеській області за "зеленим тарифом", який заохочує населення виробляти електроенергію з альтернативних джерел, працює 15 об'єктів сонячної енергетики, - зазначив він. – За чотири роки Одеська область здатна збільшити потужність об’єктів сонячної електроенергетики до 500 МВт, що дозволить щорічно виробляти близько 660 мільйонів кВт-год електроенергії».

З врахуванням вже діючих сонячних електростанцій вклад сонячної електроенергетики становитиме майже 1 мільярд кВт-год у рік і відповідатиме шостій частині щорічного електроспоживання в Одеській області, наголосив Антон Шалигайло. 

«На материковій території України наша область, станом на початок минулого року, посідала перше місце за встановленою потужністю сонячних електростанцій, - пояснює він. – При цьому за перші 9 місяців 2017 року в Україні було введено нові СЕС потужністю 106 МВт -  розвиток електроенергетики для нашої країни став трендом, що зумовлено активністю бізнесового середовища, реалізацією політики "зеленого" тарифу, електродефіцитністю окремих регіонів України та відносною простотою будівництва СЕС».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка