За 3 роки Миколаїв планують повністю перевести на LED-освітлення

Київська компанія Ava Tech займатиметься обладнанням LED-освітлення вулиць в Миколаєві в розстрочку на 3 роки, щоб повністю перевести місто на нове світлодіодне освітлення, повідомляє Nikvesti.com.

Під час презентації можливостей компанії заступник Миколаївського міського голови з питань енергоефективності Олександр Омельчук розповів, що світлодіодне освітлення має низку переваг, головні з яких – це споживання електроенергії в 2,5 рази менше, ніж звичайне, і відповідно вдвічі більше економії:

«Вивчивши досвід українських міст, ми зрозуміли, що деякі з них, припустимо Житомир, планують перейти повністю на світлодіодне освітлення. Ми також вивчаємо ринок, щоб в Миколаєві з'явилося світлодіодне освітлення, яке споживає як мінімум в 2,5 рази менше електрики, дає більше світла і економії, і взагалі місто стане набагато світлішим».

За словами співзасновника компанії Ava Tech Артема Чугунова, Миколаїв може стати першим містом, повністю обладнаним світлодіодним освітленням не лише в Україні, а й в Європі. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка