За 1-й квартал 2018 року в Україні введено 160 МВт потужностей відновлюваної енергетики

За перших три місяці цього року в Україні запрацювали 159,4 МВт потужностей об’єктів, що виробляють електроенергію з відновлюваних джерел за «зеленим» тарифом. Це більше, ніж за увесь 2016 рік (тоді було встановлено 121 МВт) і більше половини (61%) від обсягу потужностей, введених протягом 2017 року (257 МВт).

1-й квартал 2018 року показав позитивну динаміку впровадження «зелених» проектів: майже 100 МВт сонячних електростанцій, 47 МВт вітроелектростанцій, 6,2 МВт електростанцій на біогазі, 5,1 МВт електростанцій на біомасі і 1,5 МВт малих ГЕС. Зростанню потужностей відновлюваної енергетики сприяли удосконалення та прив’язка до курсу євро до 2030 р. «зеленого» тарифу, ліквідація вимоги щодо «місцевої» складової, а також запровадження надбавки за використання українського обладнання і укладання довгострокових договорів на закупівлю «чистої» електроенергії за «зеленим» тарифом.

За даними Держенергоефективності, в Україні з початку 2015 року введено 567 МВт нових потужностей, що працюють за «зеленим» тарифом. Загальна сума інвестицій склала понад 550 млн євро. Зараз встановлена потужність об’єктів відновлюваної електроенергетики (без урахування окупованої території АР Крим), яким встановлено «зелений» тариф, становить 1,5 ГВт.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка