За 1 рік Великобританія вдвічі збільшила виробництво сонячної енергії

Окрім рекорду у сфері вітряної енергетики, британці мають ще один привід пишатися розвитком ВДЕ у своїй країні. Потужності сонячних електростанцій у Великобританії за 2014 зросли з 2,8 ГВт до 5 ГВт, як повідомляє Український Біопаливний Портал. 

З повною статистикою можна ознайомитися тут.

Згідно з даними британського Департаменту енергетики та кліматичних змін, ще до початку 2015 року у Великобританії нараховувалося 650 тис. встановлених сонячних панелей. У це число входять сонячні електростанції та індивідуальні панелі, встановлені на дахах житлових будинків. Цікаво, що такої кількості сонячних установок достатньо для задоволення енергопотреб півтора мільйонів будинків. 

У Асоціації виробників сонячної енергетики Британії запевняють, що досягнення такого результату стало можливим завдяки роботі декількох тисяч приватних британських компанії, які перевели сонячну енергетику з наукової сфери у джерело дешевої та екологічно чистої енергії.  

Також представники Асоціації вважають, що до 2020 року ціна на сонячну електроенергію буде повністю конкурентоспроможною зі звичайними (традиційними) джерелами навіть за відсутності державної підтримки. Все, що для цього необхідно - рівнозначне конкурентне середовище учасників ринку.

Крім того, аналіз темпів розвитку індустрії показує, що напрямок сонячної енергетики розвивається найбільш швидко у сегменті альтернативної енергетики. А до 2030 року в цій сфері працюватиме 50 тис. чоловік.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка