Житомир отримав 15,1 млн швейцарських франків на енергоефективні заходи

Минулого тижня заступник директора Швейцарського бюро співробітництва Петра Відмер оголосила про затвердження рішення Швейцарії виділити 15,1 млн швейцарських франків грантових коштів на енергозбереження для Житомира, повідомляє інформагентство УНІАН

За словами Відмер, «Житомир за минулий рік провів вражаючу роботу щодо залучення інвестицій на енергоефективні заходи».
 
Також заступник директора Швейцарського бюро співробітництва зазначила, що наразі сторони знаходяться на стадії підписання Меморандуму про взаєморозуміння. Після його підписання буде проходити робота над технічними умовами та підготовкою тендерного пакету закупівель. 

Перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин зауважив, що проект Швейцарського бюро співробітництва надзвичайно важливий для Житомира. «Він передбачає фінансову допомогу Житомиру, що у гривневому еквіваленті становить майже 368 млн грн. Це, безумовно, великі кошти. Вони дорівнюють, фактично, трьом бюджетам розвитку Житомира», - сказав Сухомлин. 

Грантові кошти підуть виключно на проекти з енергозбереження. Серед заходів, що впроваджуватимуться у місті – термомодернізація садочків та реконструкція котелень. 

Надані кошти – це безповоротна фінансова допомога.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка