Житомир має намір побудувати сонячну станцію потужністю 11МВт за півмільярда

Житомирська міська рада має намір побудувати у селі Глибочиця сонячну електростанцію потужністю 11МВт за 434,10 млн гривень.

Як повідомляється у системі «Прозорро», два тендери щодо зведення СЕС оголосило комунальне підприємство «Центр інвестицій» 23 лютого, передає Наші гроші

Наземну сонячну електростанцію потужністю 10,79/9,35 МВт (DC/AC) мають намір збудувати до кінця 2019 року. Очікувана вартість будівництва складає $1 486 гривень за 1кВт за курсом на дату оголошення.

КП«Центр інвестицій» виділив на обладнання 326,06 млн гривень, а на проектно-кошторисну документацію, будівельні-монтажні та пусконалагоджувальні роботи - 108,05 млн гривень.

За оцінкою керівника сервісу «Джоуль» Романа Мрозакевича, тендерна ціна сонячних електростанцій становить $1 тис за кВт. «Очікувана ціна житомирців у майже півтора рази вища за ринкову», - наголошує він. 

Тендер щодо обладнання передбачає поставку сонячних панелей Bisol 275 W зі струмом 8,95 А і напругою 30,7 В при Pmax, інверторів ABB 50 ЛВт і суматорів.

Як зазначається у тендерній документації, частину товару переможець поставить власним коштом.

«Постачальник зобов’язаний поставити замовнику, у разі перемоги в торгах, в рамках договору про закупівлю, частину обладнання, що є предметом цього договору за власний рахунок або за рахунок третіх сторін як безповоротну технічну допомогу, - йдеться у документі. -  Вартість обладнання, отриманого у формі такої безповоротної технічної допомоги має становити не менше 3 млн євро».


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка