Житловий будинок, який можна побудувати за 4 години

Кожна людина шукає затишку в своєму будинку. Різні варіанти конструкцій будівель та видів матеріалів для будівництва придумало людство.

Є будинки, котрі називають «будинок 21 століття». Це купольні будинки з екструдованого пінополістиролу із щільністю 35. Вони мають певні переваги. На відміну від металу та дерева, пінопласт не гниє і не ржавіє. Теплоізоляційні властивості пінопластового будинку дозволяють знизити затрати на обігрівання взимку та на охолодження влітку.

Для площі будинку 50 м2 він повинен мати діаметр куполу 8м при висоті 4м і товщині стін 100мм. Цей проект може використовуватися для дачного будинку, невеликого готелю.

7.jpg

Купольний будинок монтується на звичайному стрічковому фундаменті, бетонній подушці і на легкій платформі з дерева і OSB плити. Для оздоблення не потрібні великі зусилля – стіни рівні, що економить матеріали і час. Не потрібна покрівля – стіни являються і дахом. Герметична форма знижує затрати на обігрівання.

8.jpg

Читайте також: Як споруджують екобудинки з мішків із землею

При товщині стіни 190мм вага будинку складає 1,5т. Будинок є збірно-розбірним. Оздоблення може бути виконано шпаклюванням та фарбуванням, а також можна покрити пінополіуретаном. Останній спосіб додатково захищає стіни від фізичних пошкоджень, будинок буде стійким до агресивного середовища, не підтримує горіння.

Будинок складається кваліфікованим персоналом за 4 години, а при відсутності досвіду – 1 день. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка