Жителів Вінниці вчитимуть сортувати сміття за допомогою календаря

Жителів Вінниці мають намір навернути до проблем екології та донести важливість роздільного збору сміття за допомогою календаря «12 корисних звичок».

Креативний буклет був створений спільними зусиллями Благодійного фонду «Подільська громада», спільноти скетчерів Breakfast&Sketch та фотографа Володимира Слободянюка у рамках програми «Екологічне місто», передає Myvin.

У календарі описано і проілюстровано 12 моментів, в яких вінничанам потрібно виробити певну екологічну звичку. Приміром, роздільно збирати та викидати відходи, здавати вторсировину на переробку, пам’ятаючи якої шкоди довкіллю завдають поліетилен, ПЕТ-пляшки, батарейки.


Кожне мотиваційне зображення у календарі унікальне. 12 сюжетів спочатку намалювали крейдою на графітовій дошці у приміщенні креативного простору Артинов, а потім сфотографували.

«Календар «12 корисних звичок» створений для того, щоб кожен міг наочно побачити, як і для чого треба формувати свої екологічні звички, - розповідає координатор проекту «Екологічне місто» Леся Найчук. - 12 місяців і 12 унікальних сюжетів, створених вінницькими талановитими художниками з групи «Breakfast & Sketch», покликані привернути увагу вінничан до проблем екології та пояснити, чому необхідно сортування сміття, бути екологічно культурним, дбати про місто, в якому живеш».
Ініціатори проекту сподіваються, що календар донесе важливість вкладу кожної людини у процес збереження навколишнього середовища і зможе сформувати у вінничан звичку жити екологічно та раціонально. Тим більше, що партнерами програми «Екологічне місто» - Вінницькою міською радою та КУП «ЕкоВін» - вже створені умови для функціонування системи роздільного збору відходів: встановлені спеціальні контейнери для сухих та вологих ТПВ, запущена сортувальна лінія на Стадницькому полігоні.

Календар «12 корисних звичок» буде розповсюджуватися у Вінниці безкоштовно.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка