Журналістів нагородять за найкраще розслідування зловживань та корупції в електроенергетиці

Цього року відбудеться 5-та ювілейна церемонія Національної премії «Високі стандарти журналістики». Як передає Детектор Медіа, до кінця 2021 року експерти оголосять трійку найкращих журналістів України у трьох номінаціях: «За сталий та якісний медійний проект/продукт»; «За швидкий та якісний розвиток у професії»; «За якісний регіональний/нішевий медійний проект».

«Кожного року відбувається часткова зміна експертної групи, зокрема долучаються переможці та номінанти короткого списку минулих років. Так до відбору переможців 2021 року приєдналася лауреатка 2020 року – телеведуча Мирослава Барчук», – розповідає засновник премії Віталій Ломакович.

Тож до експертної групи премії «Високі стандарти журналістики – 2021» увійшли: журналістка, телеведуча «Суспільного» Мирослава Барчук; головний редактор ділового новинного порталу Liga.net Борис Давиденко; шеф-редакторка інтернет-видання «Детектор медіа» Наталія Лігачова; журналіст, колумніст, телеведучий Павло Казарін; медіаексперт, медіадослідник «Львівського медіафоруму» Ігор Балинський; головний редактор та співзасновник інтернет-видання TEXTY.org.ua Роман Кульчинський; авторка медіамоніторингів інтернет-видання «Детектор медіа», медіаекспертка «Львівського медіафоруму» Зоя Красовська; головний редактор журналу «Локальна історія» Віталій Ляска; медіаексперт, виконавчий директор «Львівського медіафоруму» Юрій Опока.

«Цього року в межах Премії ми оголошуємо спецпроект – нагороду «За найкраще журналістське розслідування зловживань та корупції на ринку електричної енергії». Довгі, короткі списки та переможців у ній обиратимуть експерти неурядової організації Growford Institute, які є компетентними у цій сфері. Переможець отримає статуетку премії та грошову винагороду», – анонсує Віталій Ломакович.

Основна мета спецпроекту – збільшити кількість об’єктивних, аналітичних матеріалів про роботу галузі електроенергетики у медіа та привернути увагу громадськості до діяльності ринку електричної енергії. Адже паливно-енергетичний комплекс України був і залишається під політико-олігархічним впливом та є одним із найкорумпованіших секторів української економіки.

Традиційно відбір переможців відбуватиметься у три етапи. У вересні оголосять довгий список претендентів на перемогу, у листопаді – короткий. А переможців оголосять у грудні.

Премія «Високі стандарти журналістики» – це професійна відзнака, заснована Віталієм Ломаковичем у 2016 році. У 2020 році у номінації «За якісний регіональний/нішевий медійний проект» перемогло видання Крим.Реалії; у номінації «За швидкий і якісний розвиток у професії» кращою визнали редакторку Liga.Life Ірину Андрейців; переможницею у номінації «За сталий та якісний медійний проект/продукт» стала журналістка, телеведуча «Суспільного» Мирослава Барчук.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка