З початку жовтня у Вінниці складено 19 протоколів за спалювання листя

З початку жовтня у Вінниці складено 19 протоколів за спалювання листя.

Як зазначив заступник начальника комунального підприємства "Муніципальна поліція" Віталій Чигур, паліям загрожує штраф від 340 до 1360 гривень, передає Вінницька міська рада.

«Цієї осені у Вінниці знову палять багаття – у повітря підіймаються клуби диму, хоча це і заборонено Правилами благоустрою та санітарного стану м. Вінниці, спалювання завдає шкоди здоров'ю вінничан, - пояснює фахівець. - Муніципальна поліція відстежує такі випадки і складає відповідні протоколи про адмінпорушення - протоколи можуть оформляти й на підставі виявленого згарища, яке залишається після багаття».

Кілька років поспіль у Вінниці проводиться активна роз'яснювальна робота щодо діючої заборони спалювання гілля та листя, а також небезпеки забруднення навколишнього середовища та шкоди здоров'ю, говорить Віталій Чигур. 

«На території приватного сектору розповсюджуються спеціальні інформаційні листівки, - пояснює він. - У визначені для вивозу твердих побутових відходів (ТПВ) дні працівники КУП "ЕкоВін" забирають опале листя разом із сміттям, а мешканці приватного сектора, які складують опале листя у компостерні ями, зможуть отримати через певний період цінне добриво для використання на присадибній ділянці».

Вінничани можуть оперативно повідомляти про випадки спалювання листя на "Цілодобову варту" за багатоканальним номером "15-60", 65-15-60, 60-15-60 та (0800) 60-15-60". Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка